Polityka Prywatności Serwisu KluczeSzczescia.pl


Czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy kluczeszczescia.pl lub zapisując się na newsletter akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie http://www.kluczeszczescia.pl/kurs/politykaprywatnosci.html


Dane osobowe

Podczas korzystania z serwisu kluczeszczescia.pl, a w szczególności przy zapisywaniu się na newsletter możesz zostać poproszony o podanie swojego adresu e-mail oraz imienia. Twój adres e-mail jest mi niezbędny do prawidłowego dostarczenia Tobie informacji. Twoje imię pozwala spersonalizować wiadomości i zwracać się do Ciebie po imieniu.

Nie sprzedaję i nie udostępniam osobom trzecim danych presonalnych czy adresowych użytkowników kluczeszczescia.pl. Zmiany w Polityce Prywatności.


Zmiany w Polityce Prywatności

Jako właściciel serwisu kluczeszczescia.pl zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób ze strony kluczeszczescia.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedaję i nie udostępniam osobom trzecim danych presonalnych czy adresowych klientów/użytkowników kluczeszczescia.pl.


Wiadomości

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadam, a które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Przez niezapowiedziane wiadomości rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio lub pośrednio do serwisu prawdziwyrozowj.pl i serwisów z nim związanych (np. zmiany, promocje, artykuły powiązane tematycznie) oraz wiadomości niekomercyjne (np. życzenia, osobiste komentarze).

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu kluczeszczescia.pl i nie zapisuj się na kurs.

Polityka Prywatności | Program Partnerski
Kontakt:
© Copyright Klucze Szczęścia - All Rights Reserved